TJ Sokol Dlouhá Loučka

Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

CHAS CUP - mala kopaná

ODEVZDÁNÍ SOUPISEK MUŽSTEV  8:30 - 8:50 !!!!

Rozlosování CHAS CUP 2009 skupina A

9:00 – 9:25

HC Slovan                      

Olinova farma

9:25 – 9:50

Kouša Team                  

Co se vleče

9:50 – 10:15

Třebářov                       

 Dolívka Team

10:15 – 10:40

Olinova farma              

Dolívka Team

10:40 – 11:05

Co se vleče                    

Třebářov

11:05 – 11:30

HC Slovan                     

Kouša Team

11:30 – 11:55

Kouša Team                 

Olinova farma

12:15 – 12:40

Třebářov                      

HC Slovan

12:40 – 13:05

Dolívka Team              

Co se vleče

13:05 – 13:30

Olinova farma             

Co se vleče

13:30 – 13:55

HC Slovan                    

Dolívka Team

13:55 – 14:20

Kouša Team                

Třebářov

14:20 – 14:45

Třebářov                      

Olinova farma

14:45 – 15:10

Dolívka Team              

Kouša Team

15:10 – 15:35

Co se vleče                  

HC Slovan

 

Rozlosování CHAS CUP 2009  skupina B

9:00 – 9:25

SK Jevíčko

   Kuře Team

9:25 – 9:50

Litrpůl

Matušáci

9:50 – 10:15

FC Pharma

FC Kopretiny

10:15 – 10:40

Kuře Team

FC Kopretiny

10:40 – 11:05

Burda Team

FC Pharma

11:05 – 11:30

SK Jevíčko

Litrpůl

11:30 – 11:55

Litrpůl

Kuře Team

12:15 – 12:40

FC Pharma

SK Jevíčko

12:40 – 13:05

FC Kopretiny

Matušáci

13:05 – 13:30

Kuře Team

Matušáci

13:30 – 13:55

SK Jevíčko

FC Kopretiny

13:55 – 14:20

Litrpůl

FC Pharma

14:20 – 14:45

FC Pharma

Kuře Team

14:45 – 15:10

FC Kopretiny

Litrpůl

15:10 – 15:35

Matušáci

SK Jevíčko

Rozlosování CHAS CUP 2009 skupina C

9:00 – 9:25

Trepp Art

Eldek

9:25 – 9:50

Fialky s.r.o.

Mloci M.T.

9:50 – 10:15

Spojmont

Plast.okna

10:15 – 10:40

Eldek

Plast.okna

10:40 – 11:05

Mloci M.T.

Spojmont

11:05 – 11:30

Trepp Art

Fialky s.r.o.

11:30 – 11:55

Fialky s.r.o.

Eldek

12:15 – 12:40

Spojmont

Trepp Art

12:40 – 13:05

Plast.okna

Mloci M.T.

13:05 – 13:30

Eldek

Mloci M.T.

13:30 – 13:55

Trepp Art

Plast.okna

13:55 – 14:20

Fialky s.r.o.

Spojmont

14:20 – 14:45

Spojmont

Eldek

14:45 – 15:10

Plast.okna

Fialky s.r.o.

15:10 – 15:35

Mloci M.T.

Trepp Art

 

Rozlosování CHAS CUP 2009  skupina D

9:00 – 9:25

TJ Křenov

TJ Kladky

9:25 – 9:50

FC Agromeli

Dochema

9:50 – 10:15

TJ Opatov

Stromci

10:15 – 10:40

TJ Kladky

Stromci

10:40 – 11:05

Dochema

TJ Opatov

11:05 – 11:30

TJ Křenov

FC Agromeli

11:30 – 11:55

FC Agromeli

TJ Kladky

12:15 – 12:40

TJ Opatov

TJ Křenov

12:40 – 13:05

Stromci

Dochema

13:05 – 13:30

TJ Kladky

Dochema

13:30 – 13:55

TJ Křenov

Stromci

13:55 – 14:20

FC Agromeli

TJ Opatov

14:20 – 14:45

TJ Opatov

TJ Kladky

14:45 – 15:10

Stromci

FC Agromeli

15:10 – 15:35

Dochema

TJ Křenov

 

Osmifinále

15:50 – 16:10   16:10 – 16:30

Čtvrtfinále

16:40 – 17:00

Semifinále

17:10 – 17:30

O 3. - 4. místo

17:40 – 18:00

Finále

18:00 – 18:20

Vyhlášení výsledků

18:25

 

Posledni komentare
02.04.2010 15:56:19: 8febca
03.08.2009 20:43:23: Kde jsou vysledky z posledniho rocniku ????

    CHAS CUP  - 26.6.2010 od 9:00 

 1.    Předpis : hraje se podle platných pravidel malé kopané a těchto propozic

 2.    Podmínky účasti : Každé mužstvo odevzdá 20min.Před začátkem turnaje soupisku hráčů( max. 10, min. 5 hráčů ) hraje se 4+1.Kapitán mužstva zodpivídá za včasný nástup k zahájení zápasu čekací doba není – kontumace 3:0!!!Start jiného hráče než je na soupisce = vylouční z turnaje

 3.    Obuv :  Zákaz hraní jakýkoliv hliník jen plast nebo gumotextilky

 4.    Dresy : Označeny čísly

 5.    Hrací systém : 4 skupin, každý s každým 2 x 10min., výhra 2 body, remíza 1 bod,ze skupiny postupují mužstva na 1. – 4.místě, pak už jen vyřazovací systém

 

 6.    Pořadí : Ve skupině rozhoduje při rovnosti bodů

      Počet bodů

      Počet vstřelených branek

      Počet obdržených branek

      Vzájemný zápas

      Nové utkání, penalty nebo los

 7.    Střídání : Hokejově při přerušené hře a na vlastní polovině

 8.    Brankář : Může vyhazovat rukou po celém hřišti, může hrát nohou,ale jakmile položí míč na hrací plochu, je zahájena hra

 9.     Malá domů : JAK PŘI VELKÉM FOTBALE

10.  Trestný kop : Vzdálenost hráče ( zdi ) – 3 metry od míče

11.  Pokutový kop : Faul v brankovišti, ruka, faul při samostatném úniku na branku + vyloučení do konce zápasu

12. Přestupky :

      ŽK – 2min. Vyloučení, při obdržené brance se hráč vrací do hry,druhá žlutá – v zápase vyloučení do konce zápasu, po 2 min. Možno družstvo doplnit, při obdržené brance se nevrací do hry.Při obdržení 4 ŽK  v turnaji – STOP 1 zápas. Kapitáni zodpovídají za sledování ŽK u hráčů. Při startu hráče po obdržení 4 ŽK v zákl.Skupině se zápas, ve kterém měl STÁT, ale hrál, kontumuje 3:0!!! ČK– STOP na 2 zápasy

13. Protest : Řeší STK turnaje a musí být doložen vkladem 100,-kč

14. Ubytování : Je možno přespat ve vlastních stanech z pátka na sobotu či ze soboty na neděli, s možností využití WC a sprch v areálu TJ Sokol Dl.Loučka.

15. Ceny: Obdrží mužstva na 1. – 8. místě

ROZHODČÍ MÁ VŽDY PRAVDU!!!!!!!

!!!Povinné chrániče!!! Hráč nebude připuštěn ke hře !!!!

Skupina „A“

1.       Bohuš team

2.       Fiala

3.       FC Pharma

4.       Kladky

5.       Dolívka

Rozlosování skupiny „A“ hřiště č. 1

900 – 920

Bohuš team - FC Pharma

920 – 940

Fiala - Dolívka

940 – 1000

FC Pharma - Kladky

1000 – 1020

Bohuš team – Fiala

1020 – 1040

Kladky - Dolívka

1040 – 1100

Fiala - FC Pharma

1100 – 1120

Bohuš team – Kladky

1120 – 1140

FC Pharma - Dolívka

1140 – 1200

Fiala - Kladky

1200 – 1220

Dolívka – Bohuš team

 

Skupina „B“

1.       Agromeli

2.       Trepp art

3.       Pepša Nitě Europa

4.       Litrpůl

5.       SKP Slovan Dorost

Rozlosování skupiny „B“ hřiště č. 2

900 – 920

FC Agromeli - Pepša

920 – 940

Trepp art - SKP Dorost

940 – 1000

Pepša Nitě - Litrpůl

1000 – 1020

Agromeli – Trepp art

1020 – 1040

Litrpůl - SKP Dorost

1040 – 1100

Trepp art - Pepša Nitě

1100 – 1120

Agromeli – Litrpůl

1120 – 1140

Pepša Nitě - SKP Dorost

1140 – 1200

Litrpůl – Trepp art

1200 – 1220

SKP Slovan - Agromeli

 

Skupina „C“

1.       HC Slovan

2.       ELDEK

3.      TJ Křenov

4.       Plast.okna

5.      Kouša Team

Rozlosování skupiny „C“ hřiště č. 3

900 - 920

HC Slovan - TJ Křenov

920 - 940

ELDEK - Kouša team

940 - 1000

TJ Křenov - Plast.okna

1000 - 1020

HC Slovan - Eldek

1020 - 1040

Kouša team – Plast.okna

1040 - 1100

TJ Křenov - Eldek

1100 - 1120

HC Slovan - Plast.okna

1120 - 1140

 Kouša team - TJ Křenov

1140 - 1200

Plast.okna - Eldek

1200 - 1220

Kouša team - HC Slovan

 

Skupina „D“

1.       SK Jevíčko

2.       Hokejisti dorost

3.       Dochema

4.       Knar

5.       Třebářov

6.       Spojmont

Rozlosování skupiny „D“ hřiště č. 4

800 – 820

SK Jevíčko - Spojmont

Hřiště č. 4

800 – 820

Hokejisti dorost – Třebářov

Č. 3

800 – 820

Dochema – Knar

Č.2

830 – 850

SK Jevíčko – Hokejisti

Č. 4

830 – 850

Spojmont – Knar

Č.3

830 – 850

Třebářov – Dochema

Č. 2

900 – 920

Hokejisti – Spojmont

Č. 4

920– 940

Dochema – SK Jevíčko

Č. 4

940 – 1000

Knar – Třebářov

Č. 4

1010 – 1030

Spojmont – Třebářov

Č. 4

1030– 1050

SK Jevíčko – Knar

Č. 4

1100 – 1120

Hokejisti – Dochema

Č. 4

1130 – 1150

Dochema – Spojmont

Č. 4

1150 – 1210

Knar – Hokejisti

Č. 4

1210 – 1230

Třebářov – SK Jevíčko

Č. 4

 

Prvenství z CHAS cupu mířilo do Velkých Opatovic

Sedmý ročník turnaje v malé kopané v Dlouhé Loučce hrál s mezinárodním puncem za účasti čtyřiadvaceti týmů.

Zdejší fotbalový oddíl uspořádal na svém stadionu 7.ročník klání v malé kopané nazvaného CHAS Cup. Přijelo 24 družstev ( polovina tady byla poprvé ), která nejprve bojovala ve čtyřech základních  skupinách a poté ve vyřazovací části. Turnajem prošel jako nůž máslem velkoopatovický Bohuš Team , který si ve finále poradil s brněnskými obhájci prvenství hrajícími po názvem Agromeli. Třetí místo si po penaltovém rozstřelu vybojoval olomoucký Stepstyle před hokejisty HC Slovan Moravská Třebová.

Osmifinále: Bohuš Team-Dotex 6:1, Bogo Bogo-Kösso 0:1, Litrpůl-UKJ 2 7:0, Stepstyle-Fiala 2:1, NK ING-J+S Klondike 1:1 ( pen. 1:2 ), HC Slovan-Hokejisti 3:0, Plastová okna-Chas A 1:1 ( pen. 1:2 ), Nedorost Opatov-FC Agromeli 0:1.

Čtvrtfinále: Bohuš Team-Kösso 4:0, Litrpůl-Stepstyle 1:2, J+S Klondike-HC Slovan 0:0 ( pen. 2:3 ), Chas A-FC Agromeli 0:2.

Semifinále: Bohuš Team-Stepstyle 2:0 ( Zvéška, Crhák ), HC Slovan-FC Agromeli 1:4 ( Muselík-Harnach 3, Spáčil )

O 3.místo: HC Slovan-Stepstyle pen. 4:5

Finále: Bohuš Team-FC Agromeli 3:1 ( Zvéška2, Crhák-Harnach )

Sestavy: Bohuš Team – Kosička, Vybral, Kuřitka, Vykydal, Blaha, Klicpera, Zvéška, Machourek, Horák, Crhák

                FC Agromeli – Jokl, Gavelčík, Bureš, Polík, O.Šomplák, Spáčil, R.Šomplák, Harnach, Nimrichter, Komárek, Trávníček

                Stepstyle – Vítek, Seibert, Peřina, Filip, V. Plný, M. Plný, Mikuš,   Balhar, Holubík

                HC Slovan – Bureš, Duží, Burda, Husárek, Moravec, Muselík, König, Horák, Doseděl, Faltus

Ke zdárnému průběhu turnaje přispěli rozhodčí: V. Havránek, J. Dvořák, D. Vachutka, L. Střecha, L. Knoll ml., L. Knoll st., K. Hrouzek, J. Jakubec a S. Kryl. Ceny pro nejlepší jednotlivce a mužstva předával starosta obce Oldřich Horák. Odměněni byli střelec F. Pařil ( Litrpůl ), hráč R. Zvéška ( Bohuš Team ), brankář L. Vítek ( Stepstyle ), rozhodčí S. Kryl ( Olomouc ) a nejmladší rozhodčí L. Knoll ml.

CHAS  Cup 2007: 1. Bohuš Team Opatovice, 2. FC Agromeli Brno, 3. Stepstyle Olomouc, 4. HC Slovan M. Třebová, 5. Kösso M. Třebová, 6. CHAS A M. Třebová, 7. Litrpůl Loučka, 8. J+S Klondike MT.

 

Skupina „A“ tabulka: UKJ ( Rakousko ), FC Agromeli, Bohuš team, Chas „B“, HC Slovan, FC Pharma

 

Mužstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Body

Skóre

Pořadí

1.

UKJ 2 ( Rak. )

CH

1:3

0:6

1:0

2:3

1:1

 

3

5:13

4.

2.

FC AGROMELI

3:1

A

0:1

3:0

2:2

0:0

 

6

8:4

3.

3.

BOHUŠ TEAM

6:0

2:2

S

2:1

1:0

3:1

 

9

14:4

1.

4.

CHAS „B“

0:1

0:3

1:2

2007

0:2

1:1

 

1

2:9

6.

5.

HC SLOVAN

3:2

1:0

0:1

2:0

C

2:1

 

8

8:4

2.

6.

FC PHARMA

1:1

0:0

1:3

1:1

1:2

U

 

3

4:7

5.

7.

 

 

 

 

 

 

 

P

 

 

 

Skupina „B“ tabulka: Chas“A“, Fiala, Bogo Bogo, Trepp art, NK Ing, Rychtáři

 

Mužstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Body

Skóre

Pořadí

1.

CHAS „A“

CH

1:1

1:2

2:1

0:1

2:0

 

5

6:5

4.

2.

FIALA

1:1

A

0:1

2:2

2:0

4:1

 

6

9:5

3.

3.

BOGO BOGO

2:1

1:0

S

2:4

1:3

4:0

 

6

10:8

2.

4.

TREPP ART

1:2

2:2

4:2

2007

1:2

2:3

 

3

10:11

5.

5.

NK ING

1:0

0:2

3:1

2:1

C

0:0

 

7

6:4

1.

6.

RYCHTÁŘI

0:2

1:4

0:4

3:2

0:0

U

 

3

4:12

6.

7.

 

 

 

 

 

 

 

P

 

 

 

Skupina „C“tabulka: UKJ (Rakousko ), Dotex, Litrpůl, Nedorost Opatov, Hokejisti, Dolívka

 

Mužstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Body

Skóre

Pořadí

1.

UKJ 1 ( Rak. )

CH

0:1

0:3

1:4

0:1

2:0

 

2

3:9

6.

2.

DOTEX

1:0

A

0:2

0:2

3:2

1:3

 

4

5:9

4.

3.

LITRPŮL

3:0

2:0

S

1:1

4:0

1:0

 

9

11:1

1.

4.

NEDOROST OPATOV

4:1

2:0

1:1

2007

0:3

4:0

 

7

11:5

2.

5.

HOKEJISTI

1:0

2:3

0:4

3:0

C

0:1

 

4

6:8

3.

6.

DOLÍVKA

0:2

3:1

0:1

0:4

1:0

U

 

4

4:8

5.

7.

 

 

 

 

 

 

 

P

 

 

 

Skupina „D“ tabulka: Dochema, Plastová okna, Metali, Step style, Kösso, J+S Klondike

 

Mužstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Body

Skóre

Pořadí

1.

DOCHEMA

CH

1:2

5:0

1:1

0:2

0:4

 

3

7:9

5.

2.

PLAST.OKNA

2:1

A

4:0

2:3

1:0

3:1

 

8

12:5

1.

3.

METALI

0:5

0:4

S

1:6

2:6

0:4

 

0

3:25

6.

4.

STEP STYL

1:1

3:2

6:1

2007

1:1

2:2

 

7

13:6

2.

5.

KÖSSO

2:0

0:1

6:2

1:1

C

3:0

 

7

12:4

3.

6.

J+S KLONDIKE

4:0

1:3

4:0

2:2

0:3

U

 

5

11:8

4.

7.

 

 

 

 

 

 

 

P

 

 

 

 

Informace k novému ročníku v malé kopané - CHAS CUP 2008

Termín : 28.6.2008

Místo : hřiště TJ Sokol Dlouhá Loučka

Přihlášky : zde na webu ( zasílání e-mailem na klokanek2103@seznam.cz )

 Pravidla zůstávají stejná - viz PROPOZICE

ŽENY LANŠKROUNA sehráli 10 zápasů, 4 výhry, 4 remízy, 2 prohry.

Chas ,,A“ 4:3, Neuteče 3:2, Metali 6:2, Fiala 2:1, Dochema 1:1, Toner 2:2, Opatov 1:1, Plat.okna 1:1, Ponas 2:3, Bossard 2:3

Výsledky 6. ročníku CHAS CUP

Skupina ,,A“ :

1.

CHAS ,,A“

7

6

1

0

20:9

13

2.

OPATOV

7

4

2

1

15:7

10

3.

HHW BRNO

7

3

2

2

12:8

8

4.

JARKY

7

3

2

2

10:8

8

4.

DOCHEMA

7

3

2

2

10:8

8

6.

OLDYS TEAM

7

2

2

3

10:12

6

7.

NEUTEČE

7

1

1

5

8:20

3

8.

DOTEX

7

0

0

7

8:21

0

 

Skipuna ,,B“ :

1.

BOSSARD

8

5

2

1

22:9

12

2.

WALTER

8

5

2

1

18:8

12

3.

TONER

8

5

2

1

14:7

12

4.

S.E.D.M.

8

4

3

1

15:4

11

5.

PONAS

8

3

4

1

15:8

10

6.

PLAST.OKNA

8

3

2

3

9:9

8

7.

FIALA

8

2

1

5

8:13

5

8.

CHAS,,B“

8

1

0

7

3:17

2

9.

METALI

8

0

0

8

2:31

0

Ve skupině sehráno 36 zápasů a padlo 106 branek, průmerně 2,9 na zápas.

Skipina ,,A“ – 95 branek,    2,9, 36 zápasů

Dochema-Oldys team 1:0

Opatov-Jarky 2:2

Oldys team-Dotex 2:1

HHW Brno-Neuteče 4:0

Opatov-Oldys team 1:2

Chas A-Dochema 3:0

Oldys team-HHW Brno 0:0

Jarky-Dotex 3:1

Chas A-Oldys team 4:3

Optaov-Neuteče 5:2

Oldys team-Jarky 0:2

Dochema-HHW Brno 2:3

Neuteče-Oldys team 3:3

Dotex-Chas A 1:3

 

Chas A-HHW Brno 4:2

Neuteče-Dotex 2:1

Chas A-Jarky 3:2

Opatov-Dochema 0:0

Jarky-Neuteče 2:1

HHW Brno-Dotex 3:1

Dochema-Dotex 3:1

Chas A-Opatov 1:1

Dochema-Neuteče 3:0

Jarky-HHW Brno 0:0

Opatov-Dotex 5:2

Chas A-Neuteče 2:0

HHW Brno-Opatov 0:1

Jarky-Dochema 1:1

 

Skupina ,,B“ – 106 branek,       2,9, 36 zápasů

Fiala – S.E.D.M. 0:1

Útěchov – Ponas 0:4

Toner  - Walter 2:1

Ponas – Chas ,,B“ 2:0

Útěchov – Plast.okna 0:3

Chas ,,B“ – S.E.D.M. 0:5

Ponas – Bossard 1:1

S.E.D.M. – Walter 0:0

Chas ,,B“ – Fiala 1:2

Walter – Plast.okna 2:0

S.E.D.M. – Toner 0:0

Plast.okna – Bossard 1:1

Walter – Útěchov 6:0

Fiala – Bossard 2:4

Plast.okna – Ponas 0:0

Fiala – Toner 0:1

Chas ,,B“ – Bossard 0:2

Toner – Útěchov 3:2

 

Chas ,,B“ – Toner 0:1

Walter – Bossard 3:2

S.E.D.M. – Útěchov 5:

Plast.okna – Fiala 2:0

Walter – Ponas 3:2

Toner – Bossard 1:3

Chas ,,B“ – Plast.okna 0:3

Fiala – Útěchov 2:0

Bossard – S.E.D.M. 2:1

Toner – Ponas 1:1

Fiala – Walter 1:1

Útěchov – Chas ,,B“ 0:1

Toner – Plast.okna 5:0

Ponas – S.E.D.M. 2:2

Útěchov – Bossard 0:7

Chas ,,B“ – Walter 1:2

Fiala – Ponas 1:3

S.E.D.M. – Plast.okna 1:0

POŘADÍ 6.ROČNÍKU CHAS CUPU

1.MÍSTO: BOSSARD BRNODavid Jokl, Šomplák Ondřej, Zlínský Tomáš, Polák Michal, Komárek Petr, Procházka Petr, Bureš Vít, Augustin Tomáš, Harnach Martin, Šomplák Radek

2.MÍSTO: CHAS,,A“Navrátil Michal, Válek Jiří, Jánský Milan, Chlup Ondřej, Hlaváček Petr, Straka Josef, Pandula Libor, Heger Jan

3.MÍSTO: WALTER KUŘIMKřivka Lukáš, Markl Jan, Kocanda Martin, Grepl Filip, Hurt Ondřej, Vaňous Zdeněk, Bican Marek, Štusák Martin

4.MÍSTO: OPATOVVostřel Zdeněk, Havlát Jan, Navrátil Michal, Tomášek Jindřich, Matouš Karel, Matouš Josef, Procházka Luboš, Kalánek Jakub, Košín Jiří, Matouš Lukáš

5.MÍSTO: TONER

6.MÍSTO: DOCHEMA s.r.o

7.MÍSTO: S.E.D.M. JEVÍČKO

8.MÍSTO: JARKY

NEJLEPŠÍ HRÁČ: CHLUP Ondřej (CHAS,,A“)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ: ČOUPEK Jiří (HHW Brno)

NEJLEPŠÍ STŘELEC: HARNACH Martin (Bossard Brno)

NEJSTARŠÍ HRÁČ: RUMPÍK Pavel (HHW Brno)

NEJMLADŠÍ HRÁČ: BLECHA Jiří (Fiala)

NEJLEPŠÍ MLADÍK: POKORNÝ Martin (Metali Útěchov)

NEJLEPŠÍ ROZHODČÍ: KNOLL Luděk (Jaroměřice)

 

7. – 8. Místo: S.E.D.M. JEVÍČKO – JARKY 1:1 (3:2p)

5. – 6. Místo: TONER – DOCHEMA s.r.o 2:2 (3:2p)

3. – 4. Místo: WALTER KUŘIM – OPATOV 3:2

FINÁLE: BOSSARD – CHAS ,,A“ 1:0

 

1  
2  
 
kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz