TJ Sokol Dlouhá Loučka

Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

CHAS CUP - mala kopaná

Chas cup 207

Prvenství z CHAS cupu mířilo do Velkých Opatovic

Sedmý ročník turnaje v malé kopané v Dlouhé Loučce hrál s mezinárodním puncem za účasti čtyřiadvaceti týmů.

Zdejší fotbalový oddíl uspořádal na svém stadionu 7.ročník klání v malé kopané nazvaného CHAS Cup. Přijelo 24 družstev ( polovina tady byla poprvé ), která nejprve bojovala ve čtyřech základních  skupinách a poté ve vyřazovací části. Turnajem prošel jako nůž máslem velkoopatovický Bohuš Team , který si ve finále poradil s brněnskými obhájci prvenství hrajícími po názvem Agromeli. Třetí místo si po penaltovém rozstřelu vybojoval olomoucký Stepstyle před hokejisty HC Slovan Moravská Třebová.

Osmifinále: Bohuš Team-Dotex 6:1, Bogo Bogo-Kösso 0:1, Litrpůl-UKJ 2 7:0, Stepstyle-Fiala 2:1, NK ING-J+S Klondike 1:1 ( pen. 1:2 ), HC Slovan-Hokejisti 3:0, Plastová okna-Chas A 1:1 ( pen. 1:2 ), Nedorost Opatov-FC Agromeli 0:1.

Čtvrtfinále: Bohuš Team-Kösso 4:0, Litrpůl-Stepstyle 1:2, J+S Klondike-HC Slovan 0:0 ( pen. 2:3 ), Chas A-FC Agromeli 0:2.

Semifinále: Bohuš Team-Stepstyle 2:0 ( Zvéška, Crhák ), HC Slovan-FC Agromeli 1:4 ( Muselík-Harnach 3, Spáčil )

O 3.místo: HC Slovan-Stepstyle pen. 4:5

Finále: Bohuš Team-FC Agromeli 3:1 ( Zvéška2, Crhák-Harnach )

Sestavy: Bohuš Team – Kosička, Vybral, Kuřitka, Vykydal, Blaha, Klicpera, Zvéška, Machourek, Horák, Crhák

                FC Agromeli – Jokl, Gavelčík, Bureš, Polík, O.Šomplák, Spáčil, R.Šomplák, Harnach, Nimrichter, Komárek, Trávníček

                Stepstyle – Vítek, Seibert, Peřina, Filip, V. Plný, M. Plný, Mikuš,   Balhar, Holubík

                HC Slovan – Bureš, Duží, Burda, Husárek, Moravec, Muselík, König, Horák, Doseděl, Faltus

Ke zdárnému průběhu turnaje přispěli rozhodčí: V. Havránek, J. Dvořák, D. Vachutka, L. Střecha, L. Knoll ml., L. Knoll st., K. Hrouzek, J. Jakubec a S. Kryl. Ceny pro nejlepší jednotlivce a mužstva předával starosta obce Oldřich Horák. Odměněni byli střelec F. Pařil ( Litrpůl ), hráč R. Zvéška ( Bohuš Team ), brankář L. Vítek ( Stepstyle ), rozhodčí S. Kryl ( Olomouc ) a nejmladší rozhodčí L. Knoll ml.

CHAS  Cup 2007: 1. Bohuš Team Opatovice, 2. FC Agromeli Brno, 3. Stepstyle Olomouc, 4. HC Slovan M. Třebová, 5. Kösso M. Třebová, 6. CHAS A M. Třebová, 7. Litrpůl Loučka, 8. J+S Klondike MT.

 

Skupina „A“ tabulka: UKJ ( Rakousko ), FC Agromeli, Bohuš team, Chas „B“, HC Slovan, FC Pharma

 

Mužstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Body

Skóre

Pořadí

1.

UKJ 2 ( Rak. )

CH

1:3

0:6

1:0

2:3

1:1

 

3

5:13

4.

2.

FC AGROMELI

3:1

A

0:1

3:0

2:2

0:0

 

6

8:4

3.

3.

BOHUŠ TEAM

6:0

2:2

S

2:1

1:0

3:1

 

9

14:4

1.

4.

CHAS „B“

0:1

0:3

1:2

2007

0:2

1:1

 

1

2:9

6.

5.

HC SLOVAN

3:2

1:0

0:1

2:0

C

2:1

 

8

8:4

2.

6.

FC PHARMA

1:1

0:0

1:3

1:1

1:2

U

 

3

4:7

5.

7.

 

 

 

 

 

 

 

P

 

 

 

Skupina „B“ tabulka: Chas“A“, Fiala, Bogo Bogo, Trepp art, NK Ing, Rychtáři

 

Mužstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Body

Skóre

Pořadí

1.

CHAS „A“

CH

1:1

1:2

2:1

0:1

2:0

 

5

6:5

4.

2.

FIALA

1:1

A

0:1

2:2

2:0

4:1

 

6

9:5

3.

3.

BOGO BOGO

2:1

1:0

S

2:4

1:3

4:0

 

6

10:8

2.

4.

TREPP ART

1:2

2:2

4:2

2007

1:2

2:3

 

3

10:11

5.

5.

NK ING

1:0

0:2

3:1

2:1

C

0:0

 

7

6:4

1.

6.

RYCHTÁŘI

0:2

1:4

0:4

3:2

0:0

U

 

3

4:12

6.

7.

 

 

 

 

 

 

 

P

 

 

 

Skupina „C“tabulka: UKJ (Rakousko ), Dotex, Litrpůl, Nedorost Opatov, Hokejisti, Dolívka

 

Mužstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Body

Skóre

Pořadí

1.

UKJ 1 ( Rak. )

CH

0:1

0:3

1:4

0:1

2:0

 

2

3:9

6.

2.

DOTEX

1:0

A

0:2

0:2

3:2

1:3

 

4

5:9

4.

3.

LITRPŮL

3:0

2:0

S

1:1

4:0

1:0

 

9

11:1

1.

4.

NEDOROST OPATOV

4:1

2:0

1:1

2007

0:3

4:0

 

7

11:5

2.

5.

HOKEJISTI

1:0

2:3

0:4

3:0

C

0:1

 

4

6:8

3.

6.

DOLÍVKA

0:2

3:1

0:1

0:4

1:0

U

 

4

4:8

5.

7.

 

 

 

 

 

 

 

P

 

 

 

Skupina „D“ tabulka: Dochema, Plastová okna, Metali, Step style, Kösso, J+S Klondike

 

Mužstvo

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Body

Skóre

Pořadí

1.

DOCHEMA

CH

1:2

5:0

1:1

0:2

0:4

 

3

7:9

5.

2.

PLAST.OKNA

2:1

A

4:0

2:3

1:0

3:1

 

8

12:5

1.

3.

METALI

0:5

0:4

S

1:6

2:6

0:4

 

0

3:25

6.

4.

STEP STYL

1:1

3:2

6:1

2007

1:1

2:2

 

7

13:6

2.

5.

KÖSSO

2:0

0:1

6:2

1:1

C

3:0

 

7

12:4

3.

6.

J+S KLONDIKE

4:0

1:3

4:0

2:2

0:3

U

 

5

11:8

4.

7.

 

 

 

 

 

 

 

P

 

 

 

 

Žádné komentáře
 
kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz