TJ Sokol Dlouhá Loučka

Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

CHAS CUP - mala kopaná

Rozlosování skupin CHAS CUP 2009

ODEVZDÁNÍ SOUPISEK MUŽSTEV  8:30 - 8:50 !!!!

Rozlosování CHAS CUP 2009 skupina A

9:00 – 9:25

HC Slovan                      

Olinova farma

9:25 – 9:50

Kouša Team                  

Co se vleče

9:50 – 10:15

Třebářov                       

 Dolívka Team

10:15 – 10:40

Olinova farma              

Dolívka Team

10:40 – 11:05

Co se vleče                    

Třebářov

11:05 – 11:30

HC Slovan                     

Kouša Team

11:30 – 11:55

Kouša Team                 

Olinova farma

12:15 – 12:40

Třebářov                      

HC Slovan

12:40 – 13:05

Dolívka Team              

Co se vleče

13:05 – 13:30

Olinova farma             

Co se vleče

13:30 – 13:55

HC Slovan                    

Dolívka Team

13:55 – 14:20

Kouša Team                

Třebářov

14:20 – 14:45

Třebářov                      

Olinova farma

14:45 – 15:10

Dolívka Team              

Kouša Team

15:10 – 15:35

Co se vleče                  

HC Slovan

 

Rozlosování CHAS CUP 2009  skupina B

9:00 – 9:25

SK Jevíčko

   Kuře Team

9:25 – 9:50

Litrpůl

Matušáci

9:50 – 10:15

FC Pharma

FC Kopretiny

10:15 – 10:40

Kuře Team

FC Kopretiny

10:40 – 11:05

Burda Team

FC Pharma

11:05 – 11:30

SK Jevíčko

Litrpůl

11:30 – 11:55

Litrpůl

Kuře Team

12:15 – 12:40

FC Pharma

SK Jevíčko

12:40 – 13:05

FC Kopretiny

Matušáci

13:05 – 13:30

Kuře Team

Matušáci

13:30 – 13:55

SK Jevíčko

FC Kopretiny

13:55 – 14:20

Litrpůl

FC Pharma

14:20 – 14:45

FC Pharma

Kuře Team

14:45 – 15:10

FC Kopretiny

Litrpůl

15:10 – 15:35

Matušáci

SK Jevíčko

Rozlosování CHAS CUP 2009 skupina C

9:00 – 9:25

Trepp Art

Eldek

9:25 – 9:50

Fialky s.r.o.

Mloci M.T.

9:50 – 10:15

Spojmont

Plast.okna

10:15 – 10:40

Eldek

Plast.okna

10:40 – 11:05

Mloci M.T.

Spojmont

11:05 – 11:30

Trepp Art

Fialky s.r.o.

11:30 – 11:55

Fialky s.r.o.

Eldek

12:15 – 12:40

Spojmont

Trepp Art

12:40 – 13:05

Plast.okna

Mloci M.T.

13:05 – 13:30

Eldek

Mloci M.T.

13:30 – 13:55

Trepp Art

Plast.okna

13:55 – 14:20

Fialky s.r.o.

Spojmont

14:20 – 14:45

Spojmont

Eldek

14:45 – 15:10

Plast.okna

Fialky s.r.o.

15:10 – 15:35

Mloci M.T.

Trepp Art

 

Rozlosování CHAS CUP 2009  skupina D

9:00 – 9:25

TJ Křenov

TJ Kladky

9:25 – 9:50

FC Agromeli

Dochema

9:50 – 10:15

TJ Opatov

Stromci

10:15 – 10:40

TJ Kladky

Stromci

10:40 – 11:05

Dochema

TJ Opatov

11:05 – 11:30

TJ Křenov

FC Agromeli

11:30 – 11:55

FC Agromeli

TJ Kladky

12:15 – 12:40

TJ Opatov

TJ Křenov

12:40 – 13:05

Stromci

Dochema

13:05 – 13:30

TJ Kladky

Dochema

13:30 – 13:55

TJ Křenov

Stromci

13:55 – 14:20

FC Agromeli

TJ Opatov

14:20 – 14:45

TJ Opatov

TJ Kladky

14:45 – 15:10

Stromci

FC Agromeli

15:10 – 15:35

Dochema

TJ Křenov

 

Osmifinále

15:50 – 16:10   16:10 – 16:30

Čtvrtfinále

16:40 – 17:00

Semifinále

17:10 – 17:30

O 3. - 4. místo

17:40 – 18:00

Finále

18:00 – 18:20

Vyhlášení výsledků

18:25

 

Poslední komentáře
02.04.2010 15:56:19: 8febca
03.08.2009 20:43:23: Kde jsou vysledky z posledniho rocniku ????
 
kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz