TJ Sokol Dlouhá Loučka

Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

CHAS CUP - mala kopaná

Výsledky 2006

Výsledky 6. ročníku CHAS CUP

Skupina ,,A“ :

1.

CHAS ,,A“

7

6

1

0

20:9

13

2.

OPATOV

7

4

2

1

15:7

10

3.

HHW BRNO

7

3

2

2

12:8

8

4.

JARKY

7

3

2

2

10:8

8

4.

DOCHEMA

7

3

2

2

10:8

8

6.

OLDYS TEAM

7

2

2

3

10:12

6

7.

NEUTEČE

7

1

1

5

8:20

3

8.

DOTEX

7

0

0

7

8:21

0

 

Skipuna ,,B“ :

1.

BOSSARD

8

5

2

1

22:9

12

2.

WALTER

8

5

2

1

18:8

12

3.

TONER

8

5

2

1

14:7

12

4.

S.E.D.M.

8

4

3

1

15:4

11

5.

PONAS

8

3

4

1

15:8

10

6.

PLAST.OKNA

8

3

2

3

9:9

8

7.

FIALA

8

2

1

5

8:13

5

8.

CHAS,,B“

8

1

0

7

3:17

2

9.

METALI

8

0

0

8

2:31

0

Ve skupině sehráno 36 zápasů a padlo 106 branek, průmerně 2,9 na zápas.

Skipina ,,A“ – 95 branek,    2,9, 36 zápasů

Dochema-Oldys team 1:0

Opatov-Jarky 2:2

Oldys team-Dotex 2:1

HHW Brno-Neuteče 4:0

Opatov-Oldys team 1:2

Chas A-Dochema 3:0

Oldys team-HHW Brno 0:0

Jarky-Dotex 3:1

Chas A-Oldys team 4:3

Optaov-Neuteče 5:2

Oldys team-Jarky 0:2

Dochema-HHW Brno 2:3

Neuteče-Oldys team 3:3

Dotex-Chas A 1:3

 

Chas A-HHW Brno 4:2

Neuteče-Dotex 2:1

Chas A-Jarky 3:2

Opatov-Dochema 0:0

Jarky-Neuteče 2:1

HHW Brno-Dotex 3:1

Dochema-Dotex 3:1

Chas A-Opatov 1:1

Dochema-Neuteče 3:0

Jarky-HHW Brno 0:0

Opatov-Dotex 5:2

Chas A-Neuteče 2:0

HHW Brno-Opatov 0:1

Jarky-Dochema 1:1

 

Skupina ,,B“ – 106 branek,       2,9, 36 zápasů

Fiala – S.E.D.M. 0:1

Útěchov – Ponas 0:4

Toner  - Walter 2:1

Ponas – Chas ,,B“ 2:0

Útěchov – Plast.okna 0:3

Chas ,,B“ – S.E.D.M. 0:5

Ponas – Bossard 1:1

S.E.D.M. – Walter 0:0

Chas ,,B“ – Fiala 1:2

Walter – Plast.okna 2:0

S.E.D.M. – Toner 0:0

Plast.okna – Bossard 1:1

Walter – Útěchov 6:0

Fiala – Bossard 2:4

Plast.okna – Ponas 0:0

Fiala – Toner 0:1

Chas ,,B“ – Bossard 0:2

Toner – Útěchov 3:2

 

Chas ,,B“ – Toner 0:1

Walter – Bossard 3:2

S.E.D.M. – Útěchov 5:

Plast.okna – Fiala 2:0

Walter – Ponas 3:2

Toner – Bossard 1:3

Chas ,,B“ – Plast.okna 0:3

Fiala – Útěchov 2:0

Bossard – S.E.D.M. 2:1

Toner – Ponas 1:1

Fiala – Walter 1:1

Útěchov – Chas ,,B“ 0:1

Toner – Plast.okna 5:0

Ponas – S.E.D.M. 2:2

Útěchov – Bossard 0:7

Chas ,,B“ – Walter 1:2

Fiala – Ponas 1:3

S.E.D.M. – Plast.okna 1:0

POŘADÍ 6.ROČNÍKU CHAS CUPU

1.MÍSTO: BOSSARD BRNODavid Jokl, Šomplák Ondřej, Zlínský Tomáš, Polák Michal, Komárek Petr, Procházka Petr, Bureš Vít, Augustin Tomáš, Harnach Martin, Šomplák Radek

2.MÍSTO: CHAS,,A“Navrátil Michal, Válek Jiří, Jánský Milan, Chlup Ondřej, Hlaváček Petr, Straka Josef, Pandula Libor, Heger Jan

3.MÍSTO: WALTER KUŘIMKřivka Lukáš, Markl Jan, Kocanda Martin, Grepl Filip, Hurt Ondřej, Vaňous Zdeněk, Bican Marek, Štusák Martin

4.MÍSTO: OPATOVVostřel Zdeněk, Havlát Jan, Navrátil Michal, Tomášek Jindřich, Matouš Karel, Matouš Josef, Procházka Luboš, Kalánek Jakub, Košín Jiří, Matouš Lukáš

5.MÍSTO: TONER

6.MÍSTO: DOCHEMA s.r.o

7.MÍSTO: S.E.D.M. JEVÍČKO

8.MÍSTO: JARKY

NEJLEPŠÍ HRÁČ: CHLUP Ondřej (CHAS,,A“)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ: ČOUPEK Jiří (HHW Brno)

NEJLEPŠÍ STŘELEC: HARNACH Martin (Bossard Brno)

NEJSTARŠÍ HRÁČ: RUMPÍK Pavel (HHW Brno)

NEJMLADŠÍ HRÁČ: BLECHA Jiří (Fiala)

NEJLEPŠÍ MLADÍK: POKORNÝ Martin (Metali Útěchov)

NEJLEPŠÍ ROZHODČÍ: KNOLL Luděk (Jaroměřice)

 

7. – 8. Místo: S.E.D.M. JEVÍČKO – JARKY 1:1 (3:2p)

5. – 6. Místo: TONER – DOCHEMA s.r.o 2:2 (3:2p)

3. – 4. Místo: WALTER KUŘIM – OPATOV 3:2

FINÁLE: BOSSARD – CHAS ,,A“ 1:0

 

 
Žádné komentáře
 
kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz