také žáci zahájili svoji soutěž a to v sobotu v 10:00 na hřišti soupeře:

TŘEBÁŘOV - Dlouhá Loučka 2:2 ( 2:1 )

Branky: Chromý M., Neumann

Žk: 0   čk: 0   diváků: 20

Sestava: Horák – Pokorný D., Neumann, Pokorný P., Ruml, Havlík, Chromý, Pokorná, Nováček, Jurka, Kršák, Felkl, Novotný, Bouček, Rumlová, Křivánek, Sedlák

Už od 5.minuty po nedůrazu v obraně se domácí ujali vedení. Poté bohužel nepřesně zakončil svoje sólo na bránu Chromý. V 17.minutě zahrávali domácí roh, který Horák perfektně vyráží a Neumann zahrává na roh. O pár minut později se raduje naše lavečka, kdy Chromý tentokrát přesnou střelou zakončil a srovnával na 1:1. Však dvě minuty na to šel Mates zase sám na gólmana, ale neproměnil. Do konce poločasu měli ještě domácí pár šancí, jedné se zhostili přímo a po chybě v obraně zvyšují na 2:1. Po poločase se hrálo od vápna po vápno, obrany převyšovaly útok na obou stranách.  Ve 38.minutě Nováček zkouší domácího brankáře, ale ten chytá. Ve 43.minutě domácí z 28 metrů trefili břevno. V 59.minutě opět Novajda po přihrávce od Jarečka střílí vedle. V 68.minutě jsme v akci opět my, trestný kop zahrával Chromý, ale brankář vyrazil, však pohotový Neumann dorazil na konečných 2:2. Minutu na to jsme ještě mohli zvýšit skóre, ale Neumann opět sám na brankáře nedal. Pokorné chyběl krok k dorážce, rychlejší byl domácí obránce, který míč odkopl do bezpečí. Pochvalu zaslouží všichni, ale vynikali Ssedlák K., Pokorný D., Pokoný P., Kršák, Felkl, Pokorná – bojovností. Do týmu přišlo 5 nových hráčů. Brankář Horák Radek, z Linhartic Jurka Lukáš, Nováček Jakub, Havlík Jan a benjamínek Sedlák Kamil. Přejeme jim ať se daří a líbí v loučském týmu.

Odjezd 9:00

Dne 3.5.2008 se žáci zúčastnili dalšího turnaje v Linharticích.

Oproti podzimu došlo k výrazné změně kádru. Zapojují se mladší hráči věkem ještě přípravky, ale zaslouží pochvalu za snahu. Zraněni jsou: Neumann J. – sádra na ruce a ze zdravotních důvodů je také mimo hru Kubečka Ludvík.

Tentokrát jsme obsadili 3.místo. V sestavě: Chromý M., Ruml L., Pokorná K., Sedlák M., Novotný L., Rumlová K., Kršák O., Křivánek P., Češka J., Kršák J., Felkl L.

Výsledky: Křenov – Dl.Loučka 4:1 ( 2:0 )

Branka: Chromý M. – z penalty

-          Po nevyužitých šancí přicházely tresty v podobě 4 gólů.

Koclířov – Dl.Loučka 5:1 ( 1:1 )

Branka: Chromý M.

-          Ujali jsme se vedení neproměnili tutovky a soupeř opět krutě trestal.

Linhartice – Dl.Loučka 1:4 ( 1:1 )

Branky: Sedlák 3x, Chromý M.

-          Nejlepší výkon na turnaji, dalších 5 šancí nevyužito ( 3x Sedlák, 1x Pokorná, 1x Češka ), ale i soupeř měl šance ale brankář Chromý byl vždy v pravou chvíli na pravém místě. Nikdo by se nedivil kdyby zápas skončil 5:9.

Dne 26.4.2008 se žáci zúčastnili turnaje v Mladějově, kde obsadili 4.místo.

Sestava: Sedlák – Chromý M., Pokorná K., Pokorný P., Pokorný D., Ruml T., Kršák O., Kršák J., Češka, Novotný

Výsledky: Jaroměřice – Dl.Loučka 2:0 ( 1:0 ) – nevyužití šancí stálo naše mladíky vítězství a při chybách Jaroměřice trestaly.

M. Trnávka – Dl.Loučka 0:0 ( 0:0 ) – opět nevyužity šance – 3x šel Sedlák sám na bránu. Trnávka si za bojovnost remízu zasloužila.

Mladějov – Dl.Loučka 2:1 ( 0:1 ) – nejlepší výkon na turnaji. Ujali jsme se vedení 1:0. V 2.poločase se hráč Mladějova udělal z našich hráčů slalomové tyče a srovnal na 1:1. My jsem nevyužili 2x úniku Sedláka a trest přišel v podobě gólu, kdy se ve skrumáži před naší bránou zorientoval mladějovský hráč a stanovil skóre na 2:1. Závěrečný tlak byl však nulový.

Trenéři : RUML Radomír, KAHÁNEK Robert

NEUMANN Pavel, HÁJEK Jan, FELKL Ladislav, BOUČEK Filip,PLCH Matěj, KŘIVÁNEK Pavel, POKORNÝ David, ŠEDIVÝ Jan,POLANSKÁ Sabina, RUMLOVÁ Kristýna

NEUMANN Jaroslav, RUML Lukáš, KRŠÁK Josef, KUBEČKA Ludvík,CHROMÝ Martin, VODÁK Josef, KRŠÁK Ondřej, TENORA Filip, TENORA Ondřej, POKORNÝ David, POKORNÝ Pavel,POKORNÁ Kamila, POLANSKÁ Sabina

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz