Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

také žáci zahájili svoji soutěž a to v sobotu v 10:00 na hřišti soupeře:

TŘEBÁŘOV - Dlouhá Loučka 2:2 ( 2:1 )

Branky: Chromý M., Neumann

Žk: 0   čk: 0   diváků: 20

Sestava: Horák – Pokorný D., Neumann, Pokorný P., Ruml, Havlík, Chromý, Pokorná, Nováček, Jurka, Kršák, Felkl, Novotný, Bouček, Rumlová, Křivánek, Sedlák

Už od 5.minuty po nedůrazu v obraně se domácí ujali vedení. Poté bohužel nepřesně zakončil svoje sólo na bránu Chromý. V 17.minutě zahrávali domácí roh, který Horák perfektně vyráží a Neumann zahrává na roh. O pár minut později se raduje naše lavečka, kdy Chromý tentokrát přesnou střelou zakončil a srovnával na 1:1. Však dvě minuty na to šel Mates zase sám na gólmana, ale neproměnil. Do konce poločasu měli ještě domácí pár šancí, jedné se zhostili přímo a po chybě v obraně zvyšují na 2:1. Po poločase se hrálo od vápna po vápno, obrany převyšovaly útok na obou stranách.  Ve 38.minutě Nováček zkouší domácího brankáře, ale ten chytá. Ve 43.minutě domácí z 28 metrů trefili břevno. V 59.minutě opět Novajda po přihrávce od Jarečka střílí vedle. V 68.minutě jsme v akci opět my, trestný kop zahrával Chromý, ale brankář vyrazil, však pohotový Neumann dorazil na konečných 2:2. Minutu na to jsme ještě mohli zvýšit skóre, ale Neumann opět sám na brankáře nedal. Pokorné chyběl krok k dorážce, rychlejší byl domácí obránce, který míč odkopl do bezpečí. Pochvalu zaslouží všichni, ale vynikali Ssedlák K., Pokorný D., Pokoný P., Kršák, Felkl, Pokorná – bojovností. Do týmu přišlo 5 nových hráčů. Brankář Horák Radek, z Linhartic Jurka Lukáš, Nováček Jakub, Havlík Jan a benjamínek Sedlák Kamil. Přejeme jim ať se daří a líbí v loučském týmu.

Žádné komentáře

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz