Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

Jaro 2008

Dl. Loučka - Opatov 1:1

Článek z novin Svitavska:

Více nebezpečných situací se odehrávalo před brankou hostů, ale ani ty vyložené neskončily úspěchem. Až v 60. minutě uhodilo, po Jánského centru dal J. Kolář „do prázdné" - 1:0. Potvrzení výsledku však nepřišlo a v nastavení přišel trest: Jiráčkovi střela nesedla, ale za čáru se dokutálela - 1:1.

Fakta - branky: J. Kolář - Jiráček. Rozhodčí: Pernica (Blansko), ŽK 0:1, diváků: 40, poločas: 0:0. Sokol Dlouhá Loučka: M. Blecha - Nováček, Jurka, D. Blecha, Gregor, J. Kolář, P. Kolář, Dítě, R. Ruml, Jánský, Flieger (Toman, Valíček). Sokol Opatov: Navrátil - Krhoun, Bureš, Matouš, Fukar, Havlát, Jiráček, Vostřel, Kalánek, Procházka, Křížek (Wendlig).

Čistá - Dl. Loučka 2:3

Po 10 minutách musel být brankář Čechal po nezaviněném střetu převezen do nemocnice. Jeho spoluhráč J. Kolář se pak dvěma góly postaral o nepříjemný budíček pro domácí, kteří snížili po hlavičce Štěrby na 1:2. Po změně stran J. Stříteský vyrovnal, ale poslední slovo měla Loučka a Jochec po zaváhání gólmana rozhodl.

Fakta - branky: J. Stříteský, Štěrba - J. Kolář 2, Jochec. Rozhodčí: Geba (Polička), ŽK 1:1, diváků: 90, poločas: 1:2. Sokol Čistá: Hondl - O. Nepraš, Štěrba, J. Kmošek, P. Kmošek, Rožek, Klusoň, M. Nepraš, J. Stříteský, P. Stříteský, D. Nepraš (Broulík, Tomášek).Sokol D. Loučka: Čechal - Gregor, Nováček, Blecha, Jurka, P. Kolář, Flieger, R. Kolář, J. Kolář, Čermák, Jochec (Jánský).

Dlouhá Loučka - Janov 1:0

V prvním poločase se hra odbývala mezi vápny s minimem šancí, s ojedinělými střeleckými pokusy si brankáři poradili. Ve stejném duchu se pokračovalo i po změně stran, ale domácí byli přece jen aktivnější. Po Strakově rohu těsně minul Gregor, poté nedotáhl sólo J. Kolář, ale v 58. minutě už uhodilo, cíl si našla přízemní střela Straky. Pojistit náskok Loučka nedokázala, v závěru trefil J. Kolář břevno, ale ani hosté se proti Čechalovi neprosadili.

Fakta - branka: Straka. Rozhodčí: Ille (Jaroměřice), ŽK 4:3, diváků: 50, poločas: 0:0. Sokol Dlouhá Loučka: Čechal - Čermák, Nováček, Jochec, J. Kolář, R. Kolář, D. Blecha, Dítě, Gregor, Jurka, Straka (Flieger, Jánský, Ruml). Sokol Janov: Beránek - Novotný, P. Záleský, Vašinka, Peřina, Johan, A. Zvěřina, Hájek, J. Záleský, Wejda, L. Zvěřina (Vašák, Kubíček, Hanus).

Okresní sestava kola (31. 5. - 1. 6.): Čechal (Dlouhá Loučka, 2) - Peterka (Radiměř, 1), Weber (K. Horka, 1), P. Kmošek (Čistá, 2), Nováček (Dl. Loučka, 1) - Škáva (K. Horka, 4), Marván (Jevíčko, 4), Pražák (Cerekvice, 4), Švec (Jaroměřice, 1) - Karlík (Radiměř, 4), Kyša (Jevíčko, 1).

Cerekvice - Dl. Loučka 1:1

Hned ve 2. minutě sice M. Valla pálil z 25 metrů do břevna, ale jinak měl první poločas slabou úroveň. V jeho závěru překvapil Straka z přímého kopu Kusého a hosté vedli. Po změně stran domácí tlačili, Vallův trestňák vytáhl Čechal, poradil si i s gólovkou Schauera, ale v nastavení kapituloval. Remízu zachránil favoritovi dělovkou do šibenice Kubatka.

Fakta - branky: Kubatka - Straka. Rozhodčí: Ropek (Morašice), ŽK 1:4, diváků: 120, poločas: 0:1. Slavoj Cerekvice: Kusý - Kubatka, J. Valla, Jetmar, Lorenc, Pražák, Růžek, Šmidt, Schauer, M. Valla, Vomočil (Teplý, Vomačka, Šeda). Sokol Dlouhá Loučka: Čechal - Flieger, P. Kolář, D. Blecha, Jurka, Dítě, Straka, R. Kolář, M. Blecha, J. Kolář, Jochec (Jánský, Toman).

Okresní sestava kola (24. - 25. 5.): Navrátil (Opatov, 1) - P. Kolář (Dl. Loučka, 1), Fukar (Opatov, 1), Šmerda (Březová, 1), Satrapa (Radiměř, 1) - Rožek (Čistá, 1), Vafka (Jevíčko, 3), A. Zvěřina (Janov, 3), J. Polák (Opatov, 3) - Karlík (Radiměř, 3), Kyša (Jevíčko, 1).

Dl. Loučka - Linhartice 1:3

Derby zahájili domácí dobře, v 8. minutě se ukázkově trefil J. Kolář. Jenže další šance zůstaly nevyužity a Metra ve 43. minutě srovnala Vackem. Po pauze trefil J. Kolář tyč, zato hosté byli o poznání přesnější, během deseti minut hned dvakrát skórovali a náporu soupeře pak odolali.

Fakta - branky: J. Kolář - Vacek, Lébiš, Andrlík. Rozhodčí: Vičar (Jaroměřice), ŽK 1:2, diváků: 75, poločas: 1:1. Sokol Dlouhá Loučka: Čechal - Jánský, Nováček, Blecha, Jurka, Dítě, Flieger, P. Kolář, R. Kolář, Jar. Kolář, Jochec (Opršál, Ruml, Bambušek). Metra Linhartice: Tichý - Kelo, Suchý, Prucek, Šmída, Heger, Škrabal, Andrlík, Vacek, Langr, Křivánek.

Dl. Loučka - M. Trnávka 1:3

Do derby měla lepší nástup Loučka, ale Kralovič tři slibné šance zahodil. Hosté si vedli lépe, Čechal neudržel míč v rukou a Makrlík snadno dorážel. Ve 37. minutě vyrazil Straka balon rukou na brankové čáře, byl vyloučen a nařízenou penaltu proměnil znovu Makrlík. Nápor domácích utnulo po přestávce vyloučení Kraloviče, hosté proti devíti zvýšili na 3:0 a ještě trefili břevno. Domácí ani v oslabení nerezignovali, podařilo se jim snížit J. Kolářem, ale na víc jim síly nestačily. Ani Trnávka nedohrála v jedenácti.

Fakta - branky: J. Kolář - Makrlík 2, Pokorný. Rozhodčí: Rek (Blansko), ŽK 1:3, ČK 2:1 (Straka, Kralovič - Hensl), diváků: 70, poločas: 0:2. Sokol Dl. Loučka: Čechal - Čermák, Jánský, P. Kolář, J. Kolář, R. Kolář, Straka, Blecha, Kralovič, Jochec, Ruml (Nováček, Bambušek, Valíček). Sokol Městečko Trnávka: Skočovský - Kleveta, Janík, Toman, Hensl, Pokorný, Šašinka, Kubálek, Hank, Konečný, Bohatec (Navrátil).

Dlouhá Loučka - Jevíčko 0:1

Tři body zajistila lídrovi dalekonosná rána Továrka ze 36. minuty. Největší šanci na vyrovnání měl Hank, ale neproměnil nařízenou penaltu.

Fakta - branka: Továrek. Rozhodčí: Křišťál (M. Třebová), ŽK 0:2, diváků: 70, poločas: 0:1. Sokol Dlouhá Loučka: Čechal - Flieger, Jurka, Straka, J. Kolář, R. Kolář, D. Blecha, M. Blecha, Kralovič, Jánský, Hank (Gregor, Bambušek). SK Jevíčko: Navrátil - Schuppler, Blábolil, Z. Klein, T. Klein, Továrek, Deutsch, Marván, Vafka, Khýr, Čekal (Vykydal).

Kam. Horka – Dl. Loučka 2:1
Hrál se pěkný otevřený fotbal z obou stran. Ve 38. minutě skóroval z vápna Mach. Těsně před přestávkou však z přímého kopu srovnal J. Kolář a v nástupu do druhé půle trefil Hank tyč! V 56. minutě se radoval Škáva, po hrubce obrany šel sám na bránu a proměnil. Hosté se snažili nadále útočit, ale vyrovnat se jim nepovedlo, v nervózním konci ještě domácí spálili několik gólovek. Fakta – branky: Mach, Škáva – J. Kolář. Rozhodčí: Kvapil (Svitavy), ŽK 2:3, diváků: 80, poločas: 1:1. K. Horka: Hasenöhrl – Mráz, Letocha, Tesař, Weber, Škáva, Mach, Dokoupil, Lelek, Bubela, Z. Opršal (Chaloupka, Bartošek). Dl. Loučka: Čechal – Kralovič, Gregor, Blecha, P. Kolář,
Dítě, Straka, R. Kolář, J. Kolář, Hank, Jochec (Opršal).

Dl. Loučka – Jaroměřice 2:1

Několik šancí na obou stranách (Hank, Kralovič, bratři Kolářovi resp. Batelka) zůstalo v první půli nevyužito. Po pauze se dlouho hrálo mezi šestnáctkami, zajímavější věci se začaly dít od 65. minuty po vyloučení Batelky. Hosté v deseti nebránili, po hrubce v obraně Loučky se dokonce ujali Hynkem vedení. Závěrečný nápor domácích však byl mohutný: v 80. minutě srovnal R. Kolář a po faulu na J. Koláře proměnil nařízenou penaltu Hank. Fakta – branky: R. Kolář, Hank (PK) – Hynek. Rozhodčí: Divácký (Blansko), ŽK 7:3, ČK 0:1, diváků: 80, poločas: 0:0. Sokol Dlouhá Loučka: Čechal – Jochec, Jurka, D. Blecha, Čermák, P. Kolář, J. Kolář, R. Kolář, Dítě, Kralovič, Hank (Opršál, Jánský). TJ Jaroměřice: Hrouzek – M. Valenta, J. Valenta, Rádek, Dračka, Jedlička, Vykydal, Švec, Vybral, Hynek, Batelka (Macháček, Zverbík).

Mladějov – Dl. Loučka 2:0

Hrál se vyrovnaný zápas mezi vápny. Těsně před přestávkou spálil stoprocentní gólovku R. Kolář a hosty to mohlo mrzet. Ve druhé půli totiž během osmi minut přišli o naděje, když R. Sekanina potrestal chybu stopera a poté se prosadil Němec. Fakta – branky: R. Sekanina, Němec. Rozhodčí: J. Brychta (Kunčina), ŽK 2:0, diváků: 120, poločas: 0:0. Tatran Mladějov: Paar – Prusák, Kudyn, Marek, Abraham, Šteffek, Satler, P. Němec, Matoušek, R. Sekanina, Seryn (Suchý, Doleček, Šrubař). Sokol Dlouhá Loučka: Čechal – P. Kolář, Hank, Blecha, Geršl, Jánský, Flieger, J. Kolář, R. Kolář, Kralovič, Jochec (Bambušek).