Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

Jaro 2008

Cerekvice - Dl.Loučka

Cerekvice - Dl. Loučka 1:1

Článek z novin Svitavska:

Hned ve 2. minutě sice M. Valla pálil z 25 metrů do břevna, ale jinak měl první poločas slabou úroveň. V jeho závěru překvapil Straka z přímého kopu Kusého a hosté vedli. Po změně stran domácí tlačili, Vallův trestňák vytáhl Čechal, poradil si i s gólovkou Schauera, ale v nastavení kapituloval. Remízu zachránil favoritovi dělovkou do šibenice Kubatka.

Fakta - branky: Kubatka - Straka. Rozhodčí: Ropek (Morašice), ŽK 1:4, diváků: 120, poločas: 0:1. Slavoj Cerekvice: Kusý - Kubatka, J. Valla, Jetmar, Lorenc, Pražák, Růžek, Šmidt, Schauer, M. Valla, Vomočil (Teplý, Vomačka, Šeda). Sokol Dlouhá Loučka: Čechal - Flieger, P. Kolář, D. Blecha, Jurka, Dítě, Straka, R. Kolář, M. Blecha, J. Kolář, Jochec (Jánský, Toman).

Okresní sestava kola (24. - 25. 5.): Navrátil (Opatov, 1) - P. Kolář (Dl. Loučka, 1), Fukar (Opatov, 1), Šmerda (Březová, 1), Satrapa (Radiměř, 1) - Rožek (Čistá, 1), Vafka (Jevíčko, 3), A. Zvěřina (Janov, 3), J. Polák (Opatov, 3) - Karlík (Radiměř, 3), Kyša (Jevíčko, 1).

Žádné komentáře

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz