Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

Jaro 2008

Čistá - Dl.Loučka

Čistá - Dl. Loučka 2:3

Článek z novin Svitavska:

Po 10 minutách musel být brankář Čechal po nezaviněném střetu převezen do nemocnice. Jeho spoluhráč J. Kolář se pak dvěma góly postaral o nepříjemný budíček pro domácí, kteří snížili po hlavičce Štěrby na 1:2. Po změně stran J. Stříteský vyrovnal, ale poslední slovo měla Loučka a Jochec po zaváhání gólmana rozhodl.

Fakta - branky: J. Stříteský, Štěrba - J. Kolář 2, Jochec. Rozhodčí: Geba (Polička), ŽK 1:1, diváků: 90, poločas: 1:2. Sokol Čistá: Hondl - O. Nepraš, Štěrba, J. Kmošek, P. Kmošek, Rožek, Klusoň, M. Nepraš, J. Stříteský, P. Stříteský, D. Nepraš (Broulík, Tomášek).Sokol D. Loučka: Čechal - Gregor, Nováček, Blecha, Jurka, P. Kolář, Flieger, R. Kolář, J. Kolář, Čermák, Jochec (Jánský).

Žádné komentáře

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz