Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

Jaro 2008

Dl.Loučka - Bystré

článek z novin :

Dlouhá Loučka – Bystré 2:0

Počáteční nápor domácích přinesl nejprve dvě zahozené gólovky Kraloviče a v 15. minutě vedoucí branku po samostatné akci P. Koláře. Jinak se hrálo od vápna k vápnu, největší šanci hostů spálil na malém vápně Valach. Po změně stran ve stoprocentní šanci překopl Hank, uklidňující zásah přidal po rohu Jánský. Hosté pak ještě trefili břevno. Stínem zápasu bylo vážné zranění domácího Bárty. Fakta – branky: P. Kolář, Jánský. Rozhodčí: Havránek (Svitavy), ŽK 0, diváků: 70, poločas: 1:0. Sokol Dlouhá Loučka: Čechal – P. Kolář, Hank, Blecha, Bárta, Flieger, Straka, J. Kolář, R. Kolář, Kralovič, Jochec (Jánský, Bambušek). Sokol Bystré: Jílek – Heger, Vomočil, Vodička, Neudert, Putnar, Valach, Cupal, Oravec, Dittrich, Soukeník (Dvořák, Kavan).

Žádné komentáře

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz