Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

Jaro 2008

Dl.Loučka - Janov

Dlouhá Loučka - Janov 1:0

Článek z novin Svitavska:

V prvním poločase se hra odbývala mezi vápny s minimem šancí, s ojedinělými střeleckými pokusy si brankáři poradili. Ve stejném duchu se pokračovalo i po změně stran, ale domácí byli přece jen aktivnější. Po Strakově rohu těsně minul Gregor, poté nedotáhl sólo J. Kolář, ale v 58. minutě už uhodilo, cíl si našla přízemní střela Straky. Pojistit náskok Loučka nedokázala, v závěru trefil J. Kolář břevno, ale ani hosté se proti Čechalovi neprosadili.

Fakta - branka: Straka. Rozhodčí: Ille (Jaroměřice), ŽK 4:3, diváků: 50, poločas: 0:0. Sokol Dlouhá Loučka: Čechal - Čermák, Nováček, Jochec, J. Kolář, R. Kolář, D. Blecha, Dítě, Gregor, Jurka, Straka (Flieger, Jánský, Ruml). Sokol Janov: Beránek - Novotný, P. Záleský, Vašinka, Peřina, Johan, A. Zvěřina, Hájek, J. Záleský, Wejda, L. Zvěřina (Vašák, Kubíček, Hanus).

Okresní sestava kola (31. 5. - 1. 6.): Čechal (Dlouhá Loučka, 2) - Peterka (Radiměř, 1), Weber (K. Horka, 1), P. Kmošek (Čistá, 2), Nováček (Dl. Loučka, 1) - Škáva (K. Horka, 4), Marván (Jevíčko, 4), Pražák (Cerekvice, 4), Švec (Jaroměřice, 1) - Karlík (Radiměř, 4), Kyša (Jevíčko, 1).

Žádné komentáře

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz