Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

Jaro 2008

Dl.Loučka - M.Trnávka

Dl. Loučka - M. Trnávka 1:3

Do derby měla lepší nástup Loučka, ale Kralovič tři slibné šance zahodil. Hosté si vedli lépe, Čechal neudržel míč v rukou a Makrlík snadno dorážel. Ve 37. minutě vyrazil Straka balon rukou na brankové čáře, byl vyloučen a nařízenou penaltu proměnil znovu Makrlík. Nápor domácích utnulo po přestávce vyloučení Kraloviče, hosté proti devíti zvýšili na 3:0 a ještě trefili břevno. Domácí ani v oslabení nerezignovali, podařilo se jim snížit J. Kolářem, ale na víc jim síly nestačily. Ani Trnávka nedohrála v jedenácti.

Fakta - branky: J. Kolář - Makrlík 2, Pokorný. Rozhodčí: Rek (Blansko), ŽK 1:3, ČK 2:1 (Straka, Kralovič - Hensl), diváků: 70, poločas: 0:2. Sokol Dl. Loučka: Čechal - Čermák, Jánský, P. Kolář, J. Kolář, R. Kolář, Straka, Blecha, Kralovič, Jochec, Ruml (Nováček, Bambušek, Valíček). Sokol Městečko Trnávka: Skočovský - Kleveta, Janík, Toman, Hensl, Pokorný, Šašinka, Kubálek, Hank, Konečný, Bohatec (Navrátil).

Žádné komentáře

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz