Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

Jaro 2008

Dl.Loučka - Metra Linhartice

Dl. Loučka - Linhartice 1:3

Derby zahájili domácí dobře, v 8. minutě se ukázkově trefil J. Kolář. Jenže další šance zůstaly nevyužity a Metra ve 43. minutě srovnala Vackem. Po pauze trefil J. Kolář tyč, zato hosté byli o poznání přesnější, během deseti minut hned dvakrát skórovali a náporu soupeře pak odolali.

Fakta - branky: J. Kolář - Vacek, Lébiš, Andrlík. Rozhodčí: Vičar (Jaroměřice), ŽK 1:2, diváků: 75, poločas: 1:1. Sokol Dlouhá Loučka: Čechal - Jánský, Nováček, Blecha, Jurka, Dítě, Flieger, P. Kolář, R. Kolář, Jar. Kolář, Jochec (Opršál, Ruml, Bambušek). Metra Linhartice: Tichý - Kelo, Suchý, Prucek, Šmída, Heger, Škrabal, Andrlík, Vacek, Langr, Křivánek.

Žádné komentáře

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz