Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

Jaro 2008

Dl.Loučka - Opatov

Dl. Loučka - Opatov 1:1

Článek z novin Svitavska:

Více nebezpečných situací se odehrávalo před brankou hostů, ale ani ty vyložené neskončily úspěchem. Až v 60. minutě uhodilo, po Jánského centru dal J. Kolář „do prázdné" - 1:0. Potvrzení výsledku však nepřišlo a v nastavení přišel trest: Jiráčkovi střela nesedla, ale za čáru se dokutálela - 1:1.

Fakta - branky: J. Kolář - Jiráček. Rozhodčí: Pernica (Blansko), ŽK 0:1, diváků: 40, poločas: 0:0. Sokol Dlouhá Loučka: M. Blecha - Nováček, Jurka, D. Blecha, Gregor, J. Kolář, P. Kolář, Dítě, R. Ruml, Jánský, Flieger (Toman, Valíček). Sokol Opatov: Navrátil - Krhoun, Bureš, Matouš, Fukar, Havlát, Jiráček, Vostřel, Kalánek, Procházka, Křížek (Wendlig).

Žádné komentáře

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz