Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

Jaro 2008

Dl.Loučka - TJ Jaroměřice

Dl. Loučka – Jaroměřice 2:1

Několik šancí na obou stranách (Hank, Kralovič, bratři Kolářovi resp. Batelka) zůstalo v první půli nevyužito. Po pauze se dlouho hrálo mezi šestnáctkami, zajímavější věci se začaly dít od 65. minuty po vyloučení Batelky. Hosté v deseti nebránili, po hrubce v obraně Loučky se dokonce ujali Hynkem vedení. Závěrečný nápor domácích však byl mohutný: v 80. minutě srovnal R. Kolář a po faulu na J. Koláře proměnil nařízenou penaltu Hank. Fakta – branky: R. Kolář, Hank (PK) – Hynek. Rozhodčí: Divácký (Blansko), ŽK 7:3, ČK 0:1, diváků: 80, poločas: 0:0. Sokol Dlouhá Loučka: Čechal – Jochec, Jurka, D. Blecha, Čermák, P. Kolář, J. Kolář, R. Kolář, Dítě, Kralovič, Hank (Opršál, Jánský). TJ Jaroměřice: Hrouzek – M. Valenta, J. Valenta, Rádek, Dračka, Jedlička, Vykydal, Švec, Vybral, Hynek, Batelka (Macháček, Zverbík).

Žádné komentáře

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz