Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

Jaro 2008

Kamenná Horka - Dl.Loučka

Kam. Horka – Dl. Loučka 2:1
Hrál se pěkný otevřený fotbal z obou stran. Ve 38. minutě skóroval z vápna Mach. Těsně před přestávkou však z přímého kopu srovnal J. Kolář a v nástupu do druhé půle trefil Hank tyč! V 56. minutě se radoval Škáva, po hrubce obrany šel sám na bránu a proměnil. Hosté se snažili nadále útočit, ale vyrovnat se jim nepovedlo, v nervózním konci ještě domácí spálili několik gólovek. Fakta – branky: Mach, Škáva – J. Kolář. Rozhodčí: Kvapil (Svitavy), ŽK 2:3, diváků: 80, poločas: 1:1. K. Horka: Hasenöhrl – Mráz, Letocha, Tesař, Weber, Škáva, Mach, Dokoupil, Lelek, Bubela, Z. Opršal (Chaloupka, Bartošek). Dl. Loučka: Čechal – Kralovič, Gregor, Blecha, P. Kolář,
Dítě, Straka, R. Kolář, J. Kolář, Hank, Jochec (Opršal).
Žádné komentáře

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz