Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

Jaro 2008

Radiměř-Dlouhá Loučka

článek z novin :

Radiměř – Dl. Loučka 3:1

Průběh střetnutí ovlivnilo dvojí vyloučení: nejdříve na straně hostů, posléze u domácích. Nejprve však zazvonila na každé straně tyč, až na konci prvního poločasu se po pěkném uvolnění prosadil Karlík a zužitkoval početní výhodu svého týmu. Po přestávce domácí zvýšili, ale po hodině hry šli rovněž do deseti a záhy inkasovali na 2:1. Dalšímu náporu Loučky však odolali, v závěru si pojistili vítězství a podpořili svoje naděje na záchranu. Premiéra na rekonstruovaném trávníku byla vítězná. Fakta – branky: Karlík, Nekvinda, Kovář – Kralovič. Rozhodčí: Urban (Litomyšl), ŽK 3:2, ČK 1:1, diváků: 150, poločas: 1:0. TJ Radiměř: Jedlička – Bubela, Moravec, Olšer, Nekvinda, Jachan, Ondroušek, Karlík, Mauer, Satrapa, Kovář (Fuchs, Šlesinger, Doubek). Sokol Dlouhá Loučka: Čechal – P. Kolář, Hank, Jurka, Geršl, Blecha, Bárta, R. Kolář, J. Kolář, Kralovič, Jochec (Bambušek, Flieger, Jánský).

Žádné komentáře

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz