Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

Jaro 2008

Tatran Mladějov-Dlouhá Loučka

Mladějov – Dl. Loučka 2:0

Hrál se vyrovnaný zápas mezi vápny. Těsně před přestávkou spálil stoprocentní gólovku R. Kolář a hosty to mohlo mrzet. Ve druhé půli totiž během osmi minut přišli o naděje, když R. Sekanina potrestal chybu stopera a poté se prosadil Němec. Fakta – branky: R. Sekanina, Němec. Rozhodčí: J. Brychta (Kunčina), ŽK 2:0, diváků: 120, poločas: 0:0. Tatran Mladějov: Paar – Prusák, Kudyn, Marek, Abraham, Šteffek, Satler, P. Němec, Matoušek, R. Sekanina, Seryn (Suchý, Doleček, Šrubař). Sokol Dlouhá Loučka: Čechal – P. Kolář, Hank, Blecha, Geršl, Jánský, Flieger, J. Kolář, R. Kolář, Kralovič, Jochec (Bambušek).

Žádné komentáře

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz