Vítejte na našich stránkách, Vše co vás zajímá o našem klubu najdete právě zde :

Zimní příprava 2008

Bylo sehráno 5 utkání. Bilance 4x výhra, 1x prohra při skóre 14:6.

1.       utkání s Valchovem ( IV. třída Blansko ) výhra 5:1

branky: Flieger, Kolář J. 2x, Geršl a vlastní.

V 15.min vedeme 3:0, poté nastává útlum a „parádičky“. Výsledek dobrý, hra průměrná. Jen prvních 15. Min spokojenost.

Sestava: Čermák – Kolář R., Geršl, Jochec, Kolář P., Bárta, Kolář J., Blecha D., Faltus, Kralovič, Flieger, Bambušek, Jánský

2.       utkání SKP Slovan Moravská Třebová “B“ ( 1.B třída ), výhra 2:1

branky: Kralovič, Kolář R.

Velmi vyrovnané utkání, vysoké nasazení. Třebovské „B“ herně lepší. My produktivnější v proměňování šancí.

Sestava: Čechal – Jochec, Jurka, Čermák, Jánský, Bárta, Kolář J., Kolář R., Kralovič, Blecha M., Bambušek

3.       utkání Lokomotiva Horní Heršpice „B“ ( IV. Třída Brno ) prohra 2:0hráno na umělém trávníku v Brně – Tuřanech

1.poločas vyrovnaný, Lokomotiva se ujala vedení 1:0 po hrubé chybě obrany. Nehrajeme kolektivně, špatný výkon, jen brankář si zasloužil opět 1*. 2.poločas mírné zlepšení, nevyužíváme ale šance, Lokomotiva 10. min před koncem využívá rychlého „brejku“ ( Procházka M. ) a upravuje na konečných 2:0.

Sestava: !!! Čechal – Čermák, Straka, Bouček, Kolář P., Bárta, Faltus, Jochec, Flieger, Kralovič, Bambušek, Jánský, Geršl

4.       utkání v Třebářově ( III. Třída ) výhra 3:1

branky: Faltus, Kralovič, Bambušek

Na nerovném a rozbahněném terénu jsme byli po celou dobu utkání lepší. Při větší koncentraci a soustředěnosti měl být výsledek ještě vyšší.

Sestava:  Čechal – Jánský, Hank, Blecha D., Čermák, Bárta, Kolář R., Jochec, Faltus, Kralovič, Bambušek

5.       utkání Lokomotiva Horní Heršpice „B“ výhra 4:1

branky: Jochec (PK), Kralovič, Kolář P., Jánský

Tentokrát ne na umělce, ale na super připraveném hřišti. Úvodních 15.min je vyrovnaných. Domácí zahrávají trestný kop, kdy hl. sudí dává pokyn píšťalkou v době, kdy si Čechal rovná spoluhráče do zdi a při pohybu míč jen vyráží a domácí hráč doráží – prohráváme 1:0. Začínáme mít převahu, ale špatné zakončení vyrovnání nepřináší. Až faul na našeho hráče je potrestán pokutovým kopem, který s přehledem proměňuje Jochec – 1:1. Druhý poločas máme pod kontrolou díky většímu pohybu, rychlé přihrávce a využívání šancí. Suprově se trefuje Kralovič ( levačkou ) – 2:1 pro nás. Po pěkné akci Faltus přihrává Kolářovi P. a ten zvyšuje na 3:1. Další šance zůstávají trestuhodně nevyužité ( Čermák, Faltus ). V závěru po závaru ve velkém vápně se do listiny střelců zapisuje Jánský a zvyšuje na konečných 4:1.

Sestava: Čechal – Jochec, Hank, Geršl, Čermák, Bárta, Kolář R., Kolář J., Faltus, Blecha D., Kolář P., Jánský, Flieger, Kralovič

Žádné komentáře

kontakt : Blecha Miroslav, Dlouhá Loučka 30 Jevíčko 569 43, tel: 736241408 email: klokanek2103@seznam.cz